Zde se dozvíte jaký z našich tarifů je pro vás nejoptimálnější.

Jak při výběru tarifu přemýšlet?

Na začátku je třeba říci, že nejvíce používaný bude tarif eko optimum, který již podle názvu napovídá, že jde o nějakou optimalní verzi tarifu, který svými parametry osloví největší počet zákazníků s všemi možnými typy internetových prezentací a pro ty o něco náročnější tu máme tarif eko plus.

Ovšem vedle optimálních tarifů tu máme tarify které potěší zákazníky, kteří nepotřebují až tolik paměti na jejich prezentaci, nemusejí mít přezentace nějak dynamicky tvořené a tudíš není potřeba platit něco navíc. V nejlevnější možnosti jde o tarif eko zero a hned následující tarif eko mini má o něco rozšířenější nabídku, nabízí více paměti na disku jak webového prostoru, tak více v e-mailech, více e-mailových stránek a především již podporu dynamičtějších webů s databází MySQL.

Tarif eko maxi, jak už sám název naznačuje, využijí nejpíše zákazníci, kteří opravdu vědí, že právě tenhle tarif hledají. Jde o ty nejvíše nastavené parametry, které by měli uspokojit zákazníka s náročnějšími potřebami.

Máme tu i tarif eko individual!

Na konec je třeba říci, že tarify námi předem nastavené jsou ulehčením při výběru hostingu zákazníkům, kteří upřednostňují přednastavené tarify a náše možnosti je jistě uspokojí, ale pokud patříte mezi zákazníky, kteří mají opravdu individuální představu o hostingu, pak tu pro vás máme možnost tarifu eko individual, který určitě uspokojí i ty nejnáročnější.

Nemáte-li až tak jasno, nebojte se nás kontaktovat!

Zda-li ani po přečtení našich rad nemáte až tak jasno, nevzdávejte to a neváhejte nás kontaktovat, jaký webhostingový tarif si vybrat, radí vám ve všem vyhovíme a osobně poradíme pro Vaše konkrétní přání.