Informace o správě www stránek.

Tvorba internetové prezentace, zřízení domény a založení webhostingu? To je vše?…V žádném případě!!!

Nejdůležitější je, aby prezentace byla efektivní a 100% plnila svoji základní roli informovat pravdivě a aktuálně. V tom případě je nutno prezentaci neustále aktualizovat a spravovat.

Vlastními silami a nebo profesionála?

Při zřízení virtuálního serveru dostanete e-mailem přístupové informace (FTP), přes které si obsah webové prezentace můžete upravovat  vlastními silami. Je zapotřebí ale zvládat elementární technické znalosti. Zvládnout se připojit přes nějaký klientský software na server a prezentaci tam nakopírovat je většinou to nejlehčí. Další nutnou znalostí je pak jazyk samotných internetových stránek. Pro základnější projekty si můžete vystačit s tvorbou přes nějaký WYSIWYG editor jako je asi nejznámější FrontPage, je třeba ale brat to, že takové programy dělají kód stránky zbytečně velký a z toho důvodu se pak stránky načítají pomaleji. Dále může být kód např. nesprávně psaný (tzv. nevalidní), jsou použity zastaralé kontrukce, některé objekty na stránce nelzou vytvořit či měnit, na dynamický obsah napojený na databázi a nebo přívětivost pro vyhledávač (tzv. SEO) či jiné služby můžete v tomto případě úplně zapomenout.

Pokud tedy nemáte známého, který není zaměstnaný v IT oddělení, který by správnou úpravu webových stránek zvládl na jedničku, tak jsme schopni Vám tuto službu zajistit my. Přitom bysme pracovali výhradně s ruční upravou kódu, maxímální péčí a použití nezbytných standardů viz výše, pokud to tedy bude nám předaný kód vaší internetové prezentace umožňovat.

A co za to?

Stejnětak jako u tvorby internetové prezentace ani zde nelze stanovit cenu tabulkově a bez individuálního přihlédnutí k rozdílům ve správě různých velikostí a typů prezentace. Pokud byste teda uvítali,že bychom Vám mohli býti užitečni i tomto ohled, tak  neváhejte nás kontaktovat pro podrobnější dohodnutí. S radostí s Vámi projednáme Váš konkrétní případ a jistě, že za takovou primární konzultaci neúčtujeme žádé poplatky.

Obecně platí, že cena správy webové prezentace někdy bývá nasmouvána jako měsíční paušální částka. To je ale výhodnějsí v případě na dohodě provádět změny častěji (1 x měsíčně a více) a množství prací na prezentaci bude vyváženo v čase. Jiná možnost je pak poplatek za konkrétní úkony. Konečná podoba ceny je vždy v zájmu dohody mezi zákazníkem a námi.

Bude nás těšit spolupráce s Vámi

Pokud se tedy rozhodnete náskontaktovat, mějte prosím nejdříve jasné Vaše požadavky, rozsah požadovaných činností co do počtu stránek, velikosti měněných částí, typu dat (text, obrázky, flashe apod.) či četnosti takových úprav.

Budeme se těšit na spolupráci s Vámi v oblasti kvalitní správy Vaší elektronické prezentace vaší firmy či projektu, jejíž význam každým dnem stoupá.